ثبت نام ناشران بخش بین الملل نمایشگاه کتاب

ناشران بخش بین الملل برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران تا 24 اسفند ماه فرصت ثبت نام دارند.ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اعلام کرد مدیر کمیته بین الملل بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: متقاضیان تا 24 اسفند ماه جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم های ثبت نام اقدام کنند.

حامد میرزابابایی افزود: متقاضیان ثبت نام می توانند به جزوه اطلاعات، مقررات، آیین نامه انضباطی و فرم های بخش بین الملل به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی از طریق سایت انجمن ناشران دسترسی داشته باشد.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در بخش بین الملل نمایشگاه، باید با پر کردن فرم ها و تکمیل مدارک بر اساس ضوابط مندرج در جزوه مقررات و ارسال آن به دبیرخانه، درخواست ثبت نام کنند.

میرزابابایی اضافه کرد: ارسال مدارک به منزله پذیرش ثبت نام نیست و تنها درخواست اولیه ثبت نام قلمداد خواهد شد و استحقاق برای دریافت غرفه ایجاد نخواهد کرد، از این رو قطعی شدن ثبت نام و پذیرش آن پس از دریافت مدارک و بررسی های لازم و تأیید نهادهای ذی ربط به نحو مقتضی به متقاضیان منعکس می شود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.