ثبت نام ناشران بخش بین الملل نمایشگاه کتاب

ناشران بخش بین الملل برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران تا 24 اسفند ماه فرصت ثبت نام دارند.

ثبت نام ناشران بخش بین الملل نمایشگاه کتاب

ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اعلام کرد مدیر کمیته بین الملل بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: متقاضیان تا 24 اسفند ماه جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم های ثبت نام اقدام کنند.

حامد میرزابابایی افزود: متقاضیان ثبت نام می توانند به جزوه اطلاعات، مقررات، آیین نامه انضباطی و فرم های بخش بین الملل به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی از طریق سایت انجمن ناشران دسترسی داشته باشد.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در بخش بین الملل نمایشگاه، باید با پر کردن فرم ها و تکمیل مدارک بر اساس ضوابط مندرج در جزوه مقررات و ارسال آن به دبیرخانه، درخواست ثبت نام کنند.

میرزابابایی اضافه کرد: ارسال مدارک به منزله پذیرش ثبت نام نیست و تنها درخواست اولیه ثبت نام قلمداد خواهد شد و استحقاق برای دریافت غرفه ایجاد نخواهد کرد، از این رو قطعی شدن ثبت نام و پذیرش آن پس از دریافت مدارک و بررسی های لازم و تأیید نهادهای ذی ربط به نحو مقتضی به متقاضیان منعکس می شود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب