تمدید مهلت ثبت‌نام هشتمین دوره مسابقه ریاضی «کانگورو»

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از تمدید مهلت ثبت‌نام هشتمین دوره مسابقه ریاضی «کانگورو» تا 20 اسفندماه 1394 خبر داد.

تمدید مهلت ثبت‌نام هشتمین دوره مسابقه ریاضی «کانگورو»

به گزارش فارس، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از تمدید مهلت ثبت‌نام هشتمین دوره مسابقه ریاضی «کانگورو» تا 20 اسفندماه 1394 خبر داد و اعلام کرد: تمام دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و اول و دوم متوسطه می‌توانند تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه 20 اسفند ماه 1394 با مراجعه به سامانه اینترنتی http://mathkangaroo.srttu.edu توسط مدیر مدرسه ثبت‌نام کنند و هیچ محدودیتی از نظر شرط معدل، نمرات درسی و رشته تحصیلی برای شرکت‌کنندگان این مسابقه در نظر گرفته نشده است و همه دانش‌آموزان در هر سطحی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، مبلغ ثبت‌نام دراین مسابقه به ازای هر دانش‌آموز 150 هزار ریال است که از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت‌نام دریافت می‌شود.

هشتمین دوره مسابقه ریاضی کانگورو  در روز پنج‌شنبه 26 فروردین 1395 به‌طور همزمان در مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشور برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان بر اساس گروهی که در آن جای می‌گیرند، به 24 یا 30 مسئله پنج‌گزینه‌ای پاسخ می‌دهند؛ این مسئله‌ها بر حسب دشواری در سه سطح 3، 4 و 5 امتیازی قرار می‌گیرند

منبع :

خرید کتاب