بحران فروش در ویندوزفون

به نظر می‌رسد که مایکروسافت باید به دنبال یافتن راهکاری برای سیستم عامل همراه خود باشد زیرا آمار فروش سه ماه چهارم سال 2015 میلادی حاکی از سقوط شدید این سیستم عامل در بازار مصرف هستند.

بحران فروش در ویندوزفون

به نظر می‌رسد که مایکروسافت باید به دنبال یافتن راهکاری برای سیستم عامل همراه خود باشد زیرا آمار فروش سه ماه چهارم سال ۲۰۱۵ میلادی حاکی از سقوط شدید این سیستم عامل در بازار مصرف هستند.

ویندوزفون علیرغم عدم دارا بودن بازاری بزرگ، در اوایل سال ۲۰۱۵ به شرایط پایداری رسیده بود و از نظر آماری، نزدیک به ۱۰ میلیون دستگاه در طول یک سال به فروش می‌رساند.

بااین‌حال شرایط این سیستم عامل چندان مطلوب باقی نمانده است و آمار منتشر شده نشان می‌دهد که بازار ۲.۸ درصدی ویندوزفون با افتی بسیار شدید روبرو بوده است.

بحران فروش در ویندوزفون 

گزارش‌های مربوط به آمار فروش سه ماه پایانی سال ۲۰۱۵ میلاد نشان از آن دارد که فروش محصولات مجهز به سیستم عامل همراه مایکروسافت با افتی بیش از ۴.۴ میلیون دستگاه روبرو بوده‌اند.

به‌این‌ترتیب آمار کل فروش این محصولات به ۱.۱ درصد از کل مالکیت بازار تلفن‌های همراه هوشمند رسیده است که این امر برای مایکروسافت، فاجعه‌بار به نظر می‌رسد.

در حال حاضر اندروید و iOS موفق به تصرف بیش از ۹۸ درصد بازار مصرف شده‌اند و با این اوصاف حتی ممکن است شاهد این باشیم که عرضه همراه‌های ویندوزفونی کاملا متوقف گردد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب