دانشگاه الزهرا دانشجوی دکتری بدون آزمون می‌گیرد

دانشگاه الزهرا(س) برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجوی دکتری بدون آزمون براساس سهمیه استعدادهای درخشان می‌پذیرد.

دانشگاه الزهرا دانشجوی دکتری بدون آزمون می‌گیرد

متقاضیان ثبت نام در این دوره ها می توانند مدارک خود را تا ۵ اردیبهشت ماه از طریق شرکت پست به اداره استعدادهای درخشان دانشگاه الزهرا ارسال کنند.

دانشگاه تحت هیچ شرایطی مدارک داوطلبانی را که به صورت دستی به اداره استعدادهای درخشان این دانشگاه تحویل داده شده است بررسی نخواهد کرد.

مدارک دوره های مجازی، نیمه حضوری یا غیرحضوری برای ورود به دوره های بدون آزمون این دانشگاه مورد پذیرش نخواهد بود.

دانش آموختگان و دانشجویان هر یک از مقاطع کارشناسی دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، دوره های الکترونیکی و مجازی و نیمه حضوری مجاز به ارائه درخواست در این دوره نیستند و مدارک این متقاضیان بررسی نمی شود.

فارغ التحصیلان دانشگاه های ارومیه، اصفهان، تبریز، تربیت مدرس، تحصیلات تکمیلی زنجان، تهران، الزهرا(س)، خوارزمی، شهید بهشتی، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، علم و صنعت، فردوسی مشهد، شهید چمران اهواز، رازی کرمانشاه، بوعلی سینای همدان و یزد می توانند در فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه الزهرا(س) شرکت کنند.

این دانشگاه برای رشته های آموزش زبان انگلیسی، علوم قرآن و حدیث، علوم اسلامی- فلسفه و کلام، جامعه شناسی، مدیریت بازاریابی بین المللی، ریاضی، شیمی و فیزک دانشجوی دکتری بودن آزمون پذیرش می کند.

منبع :