نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش‌آموزی در منطقه 3 تهران

مجتمع غیردولتی آموزشی متوسطه نوآور در منطقه 3 تهران از فردا با برگزاری نمایشگاه کمان یازده در 8 رشته میزبان دانش‌آموزان، معلمان، دانش‌آموزان، معلمان، خانواده‌ها و مسئولان خواهد بود.

نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش‌آموزی در منطقه 3 تهران

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ نمایشگاه کمان یازده در 8 رشته نجوم، زیست شناسی، شیمی، انسانی، ادبیات، ریاضی، برنامه نویسی و فیزیک از تاریخ 9 اسفندماه تا 14 اسفندماه در مجتمع غیردولتی آموزشی متوسطه اول و دوم نوآور در منطقه 3 تهران برگزار می شود. این نمایشگاه فردا 10 اسفندماه رسما افتتاح خواهد شد.

 

این نمایشگاه شامل دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان مجتمع آموزشی نوآور است که از سال 84 فعالیت خود را آغاز کرده و پذیرای بازدیدکنندگان از دانش آموزان ، والدین و مسوولان آموزش و پرورش است.

 

نمایشگاه همه روزه از ساعت 8 تا 14 پذیرای بازدیدکنندگان است. در ضمن مدارس می توانند جهت هماهنگی برای بازدید دانش آموزان از این نمایشگاه با شماره 22034456 و 22034514 تماس حاصل فرمایند.

 

در این رویداد دانش آموزی هر روز از یک پروژه برتر دانش آموزی با حضور مسئولان و خانواده‌ها رونمایی خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب