فداکاری یک مادر برای غذاخور کردن فرزندش

یک زن هنرمند سنگاپوری برای تشویق فرزندش به غذا خوردن غذای او را به شکل شخصیت‌های کارتونی در می‌آورد.

فداکاری یک مادر برای غذاخور کردن فرزندشبه گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ خانم‌ لی‌لی مینک 39 ساله، ناهار را در جعبه‌های رنگارنگ می‌گذارد تا پسر بزرگش با اشتهای کافی و یا لذت فراوان ناهار بخورد.

خانم مینگ اهل سنگاپور است که ناهار فرزندانش را به صورت لاک‌پشت‌های نینجا درست کرده و به وسیله ماکارونی‌های خوشمزه، ویتامین‌های مورد نیاز بدن‌اش را تأمین کند.این کار با اینکه وقت او را بسیار می گیرد و از بسیاری از کارهای روزانه اش عقب می اندازد اما او برای علاقه و تشویق فرزندانش به غذا خوردن این فداکاری را برای آن ها می کند و ساعت ها برای تهیه غذای فرزندانش وقت می گذارد.

خانم مینگ با الهام گرفتن از گوشی‌های موبایل با سبکی استادانه موادغذایی ماهی، گوشت، ماهی، سبزیجات را به صورت منظم مانند شخصیت های کارتونی تزیین کرده است. او می‌تواند هر غذایی در عرض چند دقیقه از باند پانسمان گرفته تا شخصیت‌های کارتونی در بیاورد.

مینگ می‌گوید: من این کار را اولین بار در سال 2011 برای فرزندم که تازه وارد مدرسه ابتدایی شده بود،با لذت خاصی انجام دادم.

خانم مینگ ادامه می‌دهد فرزندم به خاطر رفتن به مدرسه و خوردن ناهار گریه‌ می کرد و من به خاطر آرام کردن او غذاهایش را به شکل کارتون‌های مورد علاقه‌اش درست کردم.

این مادر سنگاپوری تمام وقت خود را به ساختن غذاها به اشکال مختلف می‌پردازد و با این کارش آموزش‌های مادرانه را به فرزندش می‌دهد.

خانم مینگ سوژه‌های خود را از اینترنت و ایده‌های روزمره برای ساخت جعبه ناهار می‌گیرد.

منبع :