دانشگاه علامه میزبان المپیاد فرهنگی دانشجویان شاهد

دانشگاه علامه طباطبائی میزبان چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه 1 کشور شد.

دانشگاه علامه میزبان المپیاد فرهنگی دانشجویان شاهد

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک کشور 11 اسفند ماه سال جاری با میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌گردد.

دکتر نورمحمدی سرپرست دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و دبیر اجرائی این المپیاد فرهنگی و ورزشی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این رقابت ها در دو بخش خواهران و برادران و در 6 رشته ورزشی شامل: والیبال، فوتسال،تنیس روی میز، دو میدانی، شنا و شطرنج برگزار خواهد شد.

دکتر نورمحمدی با اشاره به شیوه نامه جدید ابلاغی از سوی سازمان امور دانشجویان افزود: در این شیوه‌نامه تمام دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم تا پایان سال رقابت هایی را در سطح منطقه ای در رشته‌های فوتسال، والیبال، شنا، شطرنج و دو میدانی برگزار می‌نمایند تا بر اساس این رقابت منطقه ای، برگزیدگان برای رقابت کشوری دانشجویان که در تابستان سال آینده برگزار می‌گردد، انتخاب شوند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، این مسابقات از تاریخ 11 لغایت 20 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب