برگزاری همایش «پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی» در سمنان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان گفت: نخستین همایش «پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی» 12 اسفندماه امسال در سمنان برگزار می‌شود.

برگزاری همایش «پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی» در سمنان

نادر رهبر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار کرد: نخستین همایش پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی در 13 محور کلی و یک محور ویژه 12 اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار می‌شود.

وی افزود: جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی، جایگاه مطالعات ژئومورفولوژی و زمین‌شناسی در جغرافیا، جغرافیا اقلیم‌شناسی و کاربردها، جغرافیا و معماری و جغرافیا و برنامه‌ریزی توریسم از جمله محورهای این همایش است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، جغرافیا و آمایش سرزمین، جغرافیا و توسعه پایدار، جغرافیا و محیط‌زیست، کاربرد سیستم اطلاعات، جغرافیا و سنجش از دور، جغرافیا و اقتصاد، جغرافیا و روان‌شناسی و جغرافیا و انرژی را از دیگر محورهای این همایش دانست.

رهبر ادامه داد: این همایش یک محور ویژه نیز دارد که موضوع آن مسائل و مشکلات استان سمنان از دیدگاه جغرافیایی است و در این همایش کارگاه سیستم اطلاعات جغرافیایی نیز برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این همایش تا پنجم اسفندماه فرصت دارند چکیده و اصل مقالات خود را ارسال کنند و ارائه جواب و پذیرش نهم اسفندماه انجام و همایش نیز 12 اسفندماه برگزار می‌شود.

این همایش به همت دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و با مشارکت استانداری، شورای اسلامی شهر سمنان، سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان، مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری، دانشکده فنی، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان، انجمن جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری ایران، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان و سیویلیکا برگزار می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب