برگزاری همایش «پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی» در سمنان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان گفت: نخستین همایش «پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی» 12 اسفندماه امسال در سمنان برگزار می‌شود.

نادر رهبر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار کرد: نخستین همایش پژوهش‌های کاربردی در علوم جغرافیایی در 13 محور کلی و یک محور ویژه 12 اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار می‌شود.

وی افزود: جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی، جایگاه مطالعات ژئومورفولوژی و زمین‌شناسی در جغرافیا، جغرافیا اقلیم‌شناسی و کاربردها، جغرافیا و معماری و جغرافیا و برنامه‌ریزی توریسم از جمله محورهای این همایش است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، جغرافیا و آمایش سرزمین، جغرافیا و توسعه پایدار، جغرافیا و محیط‌زیست، کاربرد سیستم اطلاعات، جغرافیا و سنجش از دور، جغرافیا و اقتصاد، جغرافیا و روان‌شناسی و جغرافیا و انرژی را از دیگر محورهای این همایش دانست.

رهبر ادامه داد: این همایش یک محور ویژه نیز دارد که موضوع آن مسائل و مشکلات استان سمنان از دیدگاه جغرافیایی است و در این همایش کارگاه سیستم اطلاعات جغرافیایی نیز برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این همایش تا پنجم اسفندماه فرصت دارند چکیده و اصل مقالات خود را ارسال کنند و ارائه جواب و پذیرش نهم اسفندماه انجام و همایش نیز 12 اسفندماه برگزار می‌شود.

این همایش به همت دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و با مشارکت استانداری، شورای اسلامی شهر سمنان، سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان، مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری، دانشکده فنی، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان، انجمن جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری ایران، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان و سیویلیکا برگزار می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب