بورسیه بنیاد قلم چی برای 400 نفراز دانشجویان ایرانشهر و چابهار

از حمایت ویژه و اهدای بورسیه تحصیلی به 400 نفر از دانشجویان مستعد بی بضاعت در دانشگاه‌های ایرانشهر و چابهار با همکاری بنیاد قلم چی خبر داد.

بورسیه بنیاد قلم چی برای 400 نفراز دانشجویان ایرانشهر و چابهار

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در حاشیه بازدید از دانشگاه علوم دریایی و دریانوردی چابهار از حمایت ویژه و  اهدای بورسیه تحصیلی به 400 نفر از دانشجویان مستعد بی بضاعت در دانشگاه‌های ایرانشهر و چابهار با همکاری بنیاد قلم چی خبر داد.

ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان، ضمن بازدید از فضاهای خوابگاهی و اداری دانشگاه چابهار گفت: به دلیل منابع محدود دولتی، صندوق رفاه نمی تواند پاسخگوی تمام نیازهای دانشجویان باشد، از همین رو به دنبال جذب حمایت‌های خیرین هستیم که خوشبختانه طی توافقنامه ای با بنیاد قلم چی 400 نفر از دانشجویان مستعد کم بضاعت در دانشگاه های ایرانشهر و چابهار حمایت ویژه مالی خواهند شد.

گفتنی است مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و هیات همراه صبح روز چهارشنبه وارد چابهار شدند و در این سفر یک روزه پس از ادای احترام در یادمان شهدای این دانشگاه، موزه علوم طبیعی مکران را افتتاح کردند.

شایان ذکر است موزه علوم طبیعی مکران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با هدف تشکیل بانک ژن از نمونه گیاهان دریایی حوزه مکران و همچنین فراهم کردن بستر مطالعات تحقیقاتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، طی مدت ۹ ماه ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، بازدید از ساختمان هتل دانشگاه و خوابگاه های دانشجویان و گفتگو و تبادل نظر با آنان نیز از جمله برنامه های رئیس صندوق رفاه دانشجویان در  این سفر بود.