ایران 7 - قرقیزستان 0

همانند دیدارهای مرحله گروهی ملی پوشان فوتسال ایران موفق شدند با نتیجه‌ای پر گل قرقیزستان را شکست دهند.

ایران 7 - قرقیزستان 0

تیم ملی فوتسال ایران که با سه پیروزی پر گل برابر اردن، چین و عراق به عنوان صدرنشین به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های فوتسال آسیا راه یافته به مصاف قرقیزستانی رفته که با پیروزی برابر عربستان، تساوی مقابل لبنان و شکست از ازبکستان میزبان تیم دوم گروه A شده بود.

ورزشگاه ازبکستان

ایران 7 - قرقیزستان 0

ترکیب اولیه ایران: 

سپهر محمدی، حمید احمدی، علی‌اصغر حسن زاده، قدرت بهادری و مهدی جاوید

شرح گل

ایران 1- قرقیزستان 0(دقیقه 7: حسین طیبی): پاس خوب محمدرضا سنگ‌سفیدی به محوطه جریمه را حسین طیبی با چرخشی زیبا و ضربه پای راست به گل اول ایران تبدیل کرد.

ایران 2- قرقیزستان 0(دقیقه 8: محمد طاهری): شوت ریباند شده طیبی را محمد طاهری با حضور به موقع در محوطه جریمه وارد دروازه قرقیزستان کرد.

ایران 3- قرقیزستان 0(دقیقه 15: حسین طیبی): سومین گل ایران همانند گل اول به ثمر رسید. با پاس سنگ‌سفیدی از میانه زمین، طیبی با چرخش خوب و به موقع در پشت محوطه جریمه با شوت پای راست به کنج دروازه قرقیزستان گل سوم ایران را زد.

ایران 4- قرقیزستان 0(دقیقه 26: قدرت بهادری): قدرت بهادری بعد از دریافت پاس احمدی شوت‌زنی کرد که توپ او با عبور از بین پای دروازه‌بان قرقیزستان به گل تبدیل شد.

ایران 5- قرقیزستان 0(دقیقه 26: علی‌اصغر حسن‌زاده): حسن‌زاده بعد از دریافت پاس جاوید، با ضربه چیپ پنجمین گل ایران را به ثمر رساند.

ایران 6- قرقیزستان 0(دقیقه 29: مهران عالیقدر): پاس به عقب عالی حسن‌زاده را عالیقدر با شوت پرقدرت از پشت محوطه به گل تبدیل کرد.

ایران 7- قرقیزستان 0(دقیقه 32: حسین طیبی): پاس سنگ‌سفیدی از میانه زمین را طیبی روی خط محوطه جریمه به شکل تماشایی با پشت پا زد که توپ بعد از برخورد به تیر عمودی دروازه تبدیل به گل شد.

ایران 7 - قرقیزستان 0

در حاشیه

* به دلیل مصدومیت و غیبت محمد کشاورز در این مسابقه، بازوبند کاپیتانی به محمد طاهری داده شده است.

*مربیان تیم ملی ازبکستان که تیمشان به پیش از این مسابقه برابر عراق به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد در سالن حاضر هستند.

* بیش از 200 تماشاگر ایرانی با حضور در محل این بازی به حمایت از تیم ملی می‌پردازند.

* قرقیزستان در این مسابقه از هر سه دروازه‌بان خود استفاده کرد.

* بعد از گل هفتم ایران، مربی قرقیزستان تاکتیک پاور پلی به کار گرفت.

* در فاصله چهار دقیقه به پایان مسابقه علیرضا صمیمی جایگزین سپهر محمدی درون دروازه ایران شد.