برگزاری جشنواره ترنج در دانشگاه تهران

دومین جشنواره کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی (ترنج) دانشگاه تهران روز گذشته آغاز به کار کرد و تا ۲۸ بهمن ماه ادامه دارد.

برگزاری جشنواره ترنج در دانشگاه تهران

دومین جشنواره‌‌ کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی (ترنج) دانشگاه تهران روز گذشته آغاز به کار کرد و تا ۲۸ بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرگزاری مهر، دومین جشنواره ترنج دانشگاه تهران در حوزه های برگزاری نمایشگاه، اکران و نقد فیلم های جشنواره‌ فیلم فجر، اجرای موسیقی سنتی و کلاسیک، اجرای موسیقی نابینایان، نمایشنامه خوانی، اجرای تئاتر، سمینار، داستان خوانی، شعرخوانی و نشست کانون های هنری و فرهنگی برگزار می شود.

این جشنواره با هدف افزایش شایستگی کانون های دانشجویی، شناسایی استعداد و خلاقیت موجود در کانون ها، زمینه سازی برای تقویت فعالیت های جمعی دانشجویان، اداره توانمندی های کانون‌ها و افزایش روح جمعی و مشارکت دانشجویان و معرفی آنها و همچنین تقدیر از تلاش‌های دانشجویان فعال در کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی برگزار شده است.

مراسم اختتامیه این جشنواره روز ۲۸ بهمن ماه در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای اطلاع از زمان و جدول برنامه های این جشنواره می توانند به سایت اداره کل امور فرهنگی دانشگاه تهران مراجعه کنند.

منبع :

مهلا کاشانی