آغاز دوره مجازی ارتقای سواد فضای مجازی

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از آغاز دوره ارتقای سواد مجازی برای مربیان پرورشی خبر داد و گفت: شعار سال 94 ما در سازمان دانش آموزی، آموزش و توانمندسازی مربیان است و لازم است این آموزش‌ها کا

آغاز دوره مجازی ارتقای سواد فضای مجازی

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از آغاز دوره ارتقای سواد مجازی برای مربیان پرورشی خبر داد و گفت: شعار سال 94 ما در سازمان دانش آموزی، آموزش و توانمندسازی مربیان است و لازم است این آموزش ها کاربردی و مهارتی باشد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش حمیدرضا کفاش در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: همانطور که می دانید سال 94، سال آموزش در سازمان دانش آموزی و زیر مجموعه های آن است در همین راستا امسال بیش از 3 هزار مربی را آموزش داده ایم.

 

آموزش مربیان استان ها توسط 3 هزار مربی

 

وی گفت: طبق اطلاعاتی که داریم این 3 هزار مربی در استان های خود آموزش مربیان دیگر را آغاز کرده اند در این راستا عدد و رقم مربیان آموزش دیده سازمان دانش آموزی فوق العاده بالا می رود .

 

آغاز دوره ارتقای سواد مجازی برای مربیان پرورشی

 

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش افزود: امیدوارم با تلاش همه همکاران شعار سال 94 یعنی آموزش محقق شود. در بخش دیگر نیز برای مربیان پرورشی توسط اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران دوره ارتقای سواد فضای مجازی برگزار شده و ادامه دارد .

 

توانمند سازی فقط با آموزش امکان پذیر است

 

وی ادامه داد : ما در همه بخش ها به این نتیجه رسیده ایم که باید نیروهای خود را توانمند کنیم و توانمند سازی فقط با آموزش امکان پذیر است .

 

کفاش تصریح کرد: آموزش های ما باید به روز و کاربردی همراه با افزایش مهارت برای مربیان باشد تا بتوانیم بهترین بازدهی را بگیریم. 

منبع :

مهلا کاشانی