شوکی که مصدومیت باداشتوبر به تیم وارد کرد

باداشتوبر که به مدت دو سال با مصدومیت شدید زانو دست و پنجه نرم می‌کرد، پیش از دیدار روز یکشنبه بایرن و آگزبورگ دچار شکستگی قوزک پا شد.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هم تیمی های هولگار به ویژه فیلیپ لام از مصدومیت اخیر وی به شدت شوکه شدند، این مدافع که در تمرینات پیش از رویارویی با تیم آگزبورگ دچار شکستگی قوزک پا شد، دست کم به مدت 3 ماه از میادین دور خواهد بود، باداشتوبر پیش از این مصدومیت، به مدت دو سال با مصدومیت رباط صلیبی زانو درگیر شد.  

لام در واکنش به مصدومیت باداشتوبر اعلام کرد: این اتفاق موجب ناراحتی شدید همه اعضای تیم شد و پیروزی 1-3 روز یکشنبه را به کام ما تلخ کرد، همه ما شوکه شدیم، کاملا آشکار بود که مصدومیت هولگار جدی است، جو حاکم در آن شب و نیز در داخل اتوبوس حاکی از ناراحتی عمیق بازیکنان بود.

باداشتوبر پس از پی بردن به شدت مصدومیت خود، در نهایت خوش بینی به هواداران خود وعده داد که قوی تر از پیش در میادین حضور خواهد یافت.  

فلیپ لام در پایان افزود: امیدوارم که هولگار هر چه زودتر از بند مصدومیت رها شود و دوباره به میادین بازی باز گردد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب