اردوهای آموزشی دیجیتالی ویژه دانش‌آموزان برگزار شد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: اردوهای فرهنگی آموزشی دیجیتالی ویژه دانش آموزان انجمن اسلامی همزمان با برپایی سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

اردوهای آموزشی دیجیتالی ویژه دانش‌آموزان برگزار شد

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: اردوهای فرهنگی آموزشی دیجیتالی ویژه دانش آموزان انجمن اسلامی همزمان با برپایی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش پانا، حامد علامتی گفت :اردوهای فرهنگی آموزشی دیجیتالی دانش آموزان با هدف آموزش و آشنا کردن شبکه دانش آموزی انجمن اسلامی با فرصت ها و تهدید های فضای مجازی بالاخص معرفی تولیدات و محصولات دیجیتالی بومی و ایرانی در حوزه های های رسانه های بر خط، بازی های ریانه ای، انیمیشن، و برنامه های تحت موبایل همزمان با برپایی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 22 تا 27 بهمن در بوستان گفت و گو در حال برگزاری می باشد.

وی افزود: اردوهای فرهنگی آموزشی دیجیتالی برای نخستین بار در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار می شود که این اردو برای 2 هزار نفر دانش آموز استان و شهر تهران جهت انجام فعالیت های متناسب طراحی و تدارک دیده شده است 

علامتی گفت: این اردو شامل ویژه برنامه هایی است که از جمله می توان به بررسی تعیین سطح سلامت فضای مجازی دانش آموزان تحت نظر روانشاسان کلینیک سلامت ذهن ،آموزش سواد فضای مجازی ،خرید محصولات دیجیتال با شرایط ویژه و بن تخفیف 20 درصد برای خرید مخاطبان برای خرید محصولات دیجیتال سالم ومفید و ایرانی اشاره کرد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:زیارت مجازی با عنوان واقعیت مجازی به جهت زیارت دانش آموزان از حرم امام حسین بخش معنوی و مجازی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی است که دانش آموزان از این بخش بازدید خواهند کرد.

وی گفت: بخش نوجوان،یکی دیگر از غرفه های نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی است که در این بخش محصولات ویژه نوجوانان در عرصه های مختلف ارائه می شود. 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: در انتهای هر اردوی روزانه ،کارگاه های کاربردی و نشست های معرفتی با موضوع بحث حریم خصوصی،آینده فضای مجازی،زندگی دوم برگزار می شود و همچنین آزمون سواد فضای مجازی ، سطح سواد مجازی دانش آموزان را بررسی می کند. 

این اردو در 5 روز برگزار می شود و هرروز درقالب گروه های 300نفره دانش آموزی از این نمایشگاه بازدید و از فضا و ویژه برنامه های سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال بهره مند می شوند.  

منبع :

مهلا کاشانی