پشتیبان ویژه نفرات برتر هنرستان

در این طرح از نفرات برتر آزمون¬های کانون پشتیبانی ویژه می¬شود و برای آنها برنامه ویژه¬ای اجرا خواهد شد.

پشتیبان ویژه نفرات برتر هنرستان


در این طرح از نفرات برتر آزمون­‌های کانون پشتیبانی ویژه می­‌شود و برای آنها برنامه ویژه‌­ای اجرا خواهد شد.

بر اساس این طرح بعد از هر آزمون و در یک بازه زمانی مشخص از طرف رتبه­‌های یک رقمی کنکور در سال گذشته با داوطلبان تماس گرفته می‌شود و پیشرفت درسی،نقاط ضعف،نقاط قوت، معرفی بهترین منابع و عمل­کرد آن­ها مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

یکی از مهمترین ویژگی­‌های این طرح ارتباط نفرات برتر کانون با نفرات برتر کنکور در رشته­‌ی مرتبط به خودش می‌­باشد تا داوطلبان هرگونه مشکل و یا سوالی در مورد دروس تخصصی خود دارند بتوانند به راحتی به جواب خود برسند.

در هر تماس، پشتیبان ویژه تکنیک­‌های مطالعه را آموزش خواهد داد و برای دروسی که داوطلب در آن ضعف دارد     روش­‌های مناسب همان درس را ارائه می­‌دهد.

در ایام نزدیک به کنکور پشتیبان ویژه روش­های تست­‌زنی و خود آزمون‌­گیری را به طور اختصاصی برای داوطلبان توضیح خواهد داد و دانش‌­آموز را از نظر روحی روانی و کسب آرامش، آماده‌ی کنکور خواهد کرد.

افرادی می­‌توانند پشتیبان ویژه داشته باشند که:

1- میانگین تراز آن­ها از حد نصاب تعیین شده در جدول زیر بالاتر باشد.

2- حداقل در 3 آزمون اخیر کانون شرکت کرده باشند.

3- کم­ترین غیبت را در آزمون‌­های کانون داشته باشند.

هم‌­چنین هر ماه کارنامه­‌ی 30 نفر اول بررسی شده و افرادی که رشد چشم‌گیری داشته باشند ولی به حد نصاب میانگین تراز نرسیده باشند به لیست تماس پشتیبان­‌های ویژه اضافه می­‌شوند و افرادی هم که افت داشته باشند از لیست حذف خواهند شد.

پشتیبان ویژه نفرات برتر هنرستان

معرفی پشتیبان ویژه:

حمید پورمردانی رتبه‌ی 4 الکتروتکنیک- عرفان اقامیری رتبه‌ی 3 الکترونیک- محمد اصغری رتبه‌ی 1 مکانیک - محمد مهدی رمضانی رتبه‌ی 1 ساختمان- میلاد عبدی رتبه‌ی 1 نقشه‌برداری- محمدرضا گندمی رتبه‌ی 1 ساخت وتولید

مریم محمد‌علی رتبه‌‌ی 1 حسابداری- نسیم خسروی رتبه‌ی 4معماری- حانیه صالحی رتبه‌ی 1 کامپیوتر- فاطمه صادقی‌منفرد رتبه‌ی 3 گرافیک- کیمیا سیمایی رتبه‌ی 3 طراحی و دوخت- بیان فاتحی رتبه‌ی 2 تربیت ‌بدنی


غلامعلی رحمانی

مدیر پشتیبان ویژه گروه هنرستان


غلامعلی رحمانی