دروازه بان ایرانی نامزد کسب جایزه بهترین دروازه بان جهان

نام دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در میان نامزد‌های کسب جایزه بهترین دروازه بان جهان به چشم می‌خورد.

دروازه بان ایرانی نامزد کسب جایزه بهترین دروازه بان جهانبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سایت تخصصی فوتسال پلنت اسامی 10 دروازه بانی را که شایسته کسب عنوان بهترین دروازه بان جهان در سال 2015 هستند، اعلام کرده است که در بین آنها نام فرزانه توسلی سنگربان تیم ملی فوتسال کشورمان نیز به چشم می خورد.

توسلی با درخشش خود نقش پر رنگی در قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در اولین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در مالزی داشت.

توسلی در دیدار فینال که بین ایران و ژاپن برگزار شد، سدی محکم برابر حملات ژاپنی ها بود و 10 موقعییت گلزنی آنها را مهار کرد تا کشورمان با تک گل فرشته کریمی از این دیدار سخت پیروز بیرون بیاید و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

توسلی برای کسب جایزه بهترین دروازه بان جهان با دروازه بان های تیم های ملی ایتالیا، پرتغال، روسیه ، دو دروازه بان اسپانیا، سه گلر برزیل و کلمبیا رقابت می کند.

در سابقه 16 دوره ای جوایز فوتسال پلنت، این اولین دوره ای است که این سایت اقدام به معرفی و اهدای جایزه به بهترین گلر زن جهان می کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب