رکورد مارادونا شکسته شد

مهاجم تیم فوتبال ناپولی در این فصل موفق شده رکورد مارادونا را در تعداد گل‌ها بشکند.

رکورد مارادونا شکسته شدبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گونزالو جرارد و ایگواین مهاجم 26 ساله تیم فوتبال ناپولی در این فصل موفق شده رکورد اسطوره کشورش در ناپولی را بشکند.

مارادونا که در دوران بازگیری‌اش بیشتر زمانش را در تیم ناپولی توپ زد و با این تیم عنوان قهرمانی سری A ایتالیا را بدست آورده بود موفق شده بود در 39 بازی در بهترین فصل حضورش در ناپولی 21 گل بزند، اما حالا ایگواین که در حال سپری کردن یکی از بهترین فصل های تاریخی فوتبالی‌اش است موفق شد،‌در 28 بازی که انجام داده است 26 گل بزند که با این‌ آمار رکورد مارادونا را شکسته است ایگواین که سابقه حضور در تیم های رئال مادرید و ریورپلاته آرژانتین را دارد از سال 2013 به ناپولی پیوسته است.

وی در 35 بازی که برای ریورپلاته انجام داده است 13 گل و در 190 بازی که برای رئال انجام داده است 107گل به ثمر رسانده است، همچنین ایگواین از سال 2009 در تیم ملی آرژانتین حضور دارد و تاکنون 24 گل به ثمر رسانده است، حالا هواداران ناپولی امیدوار هستند تا بار دیگر توسط یک آرژانتینی البته این بار توسط ایگواین قهرمان لیگ ایتالیا شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب