7 تکنولوژی که به کمک ورزشکاران آمد

در سال‌های اخیر تکنولوژی تاثیر زیادی بر روی نحوه ورزش، ورزشکاران گذاشته است. محصولات جدید ورزشی می‌توانند کارایی ورزشکاران را به میزان زیادی افزایش دهند.

7 تکنولوژی که به کمک ورزشکاران آمد

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از سایت یاهو، هفت محصول جدید در بازار تکنولوژی ورزشی به شرح زیر است:

1. لباس‌های ورزشی مخصوص physiclo

لباس‌های ورزشی مخصوصی که از داخل باندهای استقامتی دارند باعث می‌شوند که عضلات فشار بیشتری احساس کنند. این لباس‌ها 23 درصد فعالیت عضلات و 14 درصد ضربان قلب را افزایش می‌دهد و در میزان کالری سوزی نیز تاثیرگذار هستند. این لباس‌ها با نام physiclo به بازار عرضه شده‌اند.

2. Lumi wave

Lumi wave دستگاهی است که قابل بسته شدن بر روی نواحی مختلف بدن است. این دستگاه به کاهش درد بعد از ورزش کمک می‌کند و روش اصلی آن پرتو درمانی است. محکم‌ شدن عضلات و مفاصل به کمک Lumi wave برطرف می‌شود. این دستگاه عضلات را گرم یا سرد می‌کند و بر روی بافت‌ها تاثیر می‌گذارد.

3. ژاکت‌های cold shoulder

پوشیدن این ژاکت‌ها به فرد امکان سوزاندن 500 کالری در روز می‌دهد. این ژاکت توسط یکی از محققان ناسا طراحی شده و برای زمانی که فرد ورزش نمی‌کند مناسب است.

4. دستبندهای fit bit

این دستبندها هوشمند هستند و میزان فعالیت و ضربان قلب و کالری سوزی را اندازه‌گیری می‌کنند. ضمنا به شما یادآوری می‌کنند که زمان ورزش کردن فرا رسیده است.

5. موسیقی ورزشی Technogym

معمولا دوندگان به دنبال موسیقی‌هایی هستند که انگیزه و سرعت آنها را افزایش دهد. تردمیل‌هایی هستند که خودشان برنامه موسیقی ورزشی دارند. این تردمیل با توجه به ضربان قلب فرد و ریتم ورزش کردنش موسیقی مناسب را برای او پخش می‌کنند.

6. هد ست‌های kuai

این هدست‌ها فرد را با توجه به پارامترهای مختلف رهبری می کنند. این هدست مانند دستبندهای fit bit پارامترهایی همچون ضربان قلب، میزان کالری سوزی و غیره را به فرد اطلاع می‌دهد. هد ست kuai ضد آب است و حتی شناگران یا اسکی بازان نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

این دستگاه به فرد در صورت خطر اخطار می‌دهد و برنامه‌های خاصی را برای او بازگو می‌کند. برنامه‌های این هدست قابل دانلود هستند. با این هد ست‌ها همچنان می‌توان تماس تلفنی داشت.

7. پک‌های under Armour

این پک شامل لوازم خنک کننده بدن، اپلیکیشن‌های ورزشی موبایل، دستگاه اندازه‌گیری پارامترهای بدن، دستگاه اندازه‌گیری چربی بدن، دستگاه تشخیص کیفیت خواب است.

منبع :