ثبت‌نام اینترنتی دانش‌آموزان تهرانی برای سرویس مدارس

با آغاز ثبت‌نام الکترونیکی استفاده از سرویس مدارس در شهر تهران، تاکنون ۶۷ هزار دانش‌آموز برای استفاده از سرویس مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند.

با آغاز ثبت‌نام الکترونیکی استفاده از سرویس مدارس در شهر تهران، تاکنون ۶۷ هزار دانش‌آموز برای استفاده از سرویس مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، ثبت‌نام الکترونیکی سرویس مدارس در 9 منطقه شهر تهران در سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس www.tehranedu.ir آغاز شده است.

بر این اساس، تا تاریخ 17 بهمن 94 بالغ بر 67 هزار نفر از دانش‌آموزان شهر تهران در سامانه ثبت‌نام اینترنتی سرویس دانش‌آموزی اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند.

در بخش دانش‌آموزی پس از ثبت‌نام دانش‌آموز و کد ملی و ارسال اطلاعات به مدرسه و تعیین نرخ از سوی مدرسه و ارسال برای اولیای دانش‌آموزان، تأیید نرخ توسط اولیا صورت می‌پذیرد و در ادامه فرایند اجرایی ثبت‌نام اینترنتی در بخش پیمانکاران نیز پس از درج مشخصات پیمانکار سرویس مدرسه توسط مدیر واحد آموزشی و ثبت‌نام رانندگان خودروهای سرویس، چینش دانش‌آموزان در خودروهای ثبت شده در سامانه به عمل می‌آید.

گفتنی است، در مناطق یک تا 8 و 12 آموزش و پرورش شهر تهران که این طرح اجرا می‌شود، تا تاریخ 17 بهمن 94 بالغ بر 15 هزار راننده و 400 پیمانکار ثبت‌نام کرده‌اند.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب