مهلت ثبت‌نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کابردی امروز پایان می‌یابد.

مهلت ثبت‌نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کابردی امروز پایان می یابد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا افزود: به افراد واجد شرایط توصیه می شود در مهلت مقرر هر چه سریع تر برای ثبت نام با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور اقدام کنند.
وی افزود: از زمان اعلام ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی (14بهمن ) تاکنون ،60 هزار و 120 داوطلب ثبت نام کرده اند.
توکلی ادامه داد:اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط عمومی و اختصاصی و نحوه ثبت نام برای پذیرش در دوره مذکور همراه با دفترچه راهنما روی سایت سازمان قرار گرفته است .
به گفته وی ، همچنین ثبت نام برای پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی و کاربردی که از 18 بهمن ماه روی سایت سازمان سنجش کشور قرار گرفته در 24 بهمن پایان می یابد.
وی افزود:داوطلبان متقاضی برای دوره های مذکور ضرورت دارد به موقع در مهلت مقرر به سایت سنجش مراجعه و نسبت به دریافت دفترچه و مطالعه دقیق دفترچه در صورت واجد شرایط بودن اقدام به تکمیل تقاضانامه اینترنتی کنند.
توکلی تصریح کرد:تاکنون 13 هزار و هفت داوطلب در این دوره از آزمون ثبت نام کرده اند.

منبع :

مهلا کاشانی