نحوه ثبت نام داوطلبان هیات علمی بهمن 94

مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم نحوه ثبت نام متقاضیانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند را اعلام کرد.

نحوه ثبت نام داوطلبان هیات علمی بهمن 94

مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم نحوه ثبت نام متقاضیانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند را اعلام کرد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز جذب وزارت علوم با توجه به آغاز ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی در بهمن ۹۴ توجه متقاضیان را به نکاتی جلب کرد که به شرح زیر است:

امکان مشاهده اعلام نیاز فراخوان بهمن ۹۴ پس از ورود به سامانه برای متقاضیان فراهم شده است.

فراخوان جاری مختص جذب پیمانی و طرح سربازی است، لذا متقاضیان باید به وضعیت خدمت سربازی در تعیین اولویت خود دقت کنند. همچنین فراخوان بورس در اردیبهشت هر سال انجام خواهد شد.

متقاضیان پس از حصول اطمینان از وجود اعلام نیاز متناسب با شرایط خود اقدام به واریز وجه و تعیین اولویت کنند. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل بازگشت نخواهد بود.

متقاضیان باید فایل راهنمای چگونگی شرکت در فراخوان را به دقت مطالعه کنند.

متقاضیان در صورت بروز مشکل پس از ورود به پنل کاربری خود از طریق مرکز پیام، اقدام به ارسال پیام کنند و تا حد امکان از تماس‌های غیر ضروری خوداری کنند.

قابل توجه متقاضیانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند

متقاضیانی که در فراخوان های گذشته ثبت نام کرده اند، می توانند با کد ملی به عنوان نام کاربری و چهار رقم آخر کد ملی به عنوان رمز عبور وارد سیستم شوند. با استفاده از لینک بازیابی رمز عبور در صفحه اصلی سامانه، رمز عبور به ایمیل متقاضیان ارسال می شود.

چنانچه پس از این اقدام رمز عبور به ایمیل متقاضیان ارسال نشد، می توانند با ارسال مستندات لازم از طریق این آدرس  www.mjazb.ir/change درخواست تغییر رمز را به مرکز جذب ارسال کنند، ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست رمز عبور به چهار رقم آخر کد ملی تغییر پیدا می کند.

منبع :

مهلا کاشانی