محیط اتاق خواب کودک را خلاق‌تر کنید

تزئین اتاق کودکان بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند به رشد و شکوفایی خلاقیت آنها کمک کنند.

محیط اتاق خواب کودک را خلاق‌تر کنیدجعفربای آسیب شناس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: بهتر است والدین در اتاق خواب کودک حضورداشته باشند تا کودک به خواب رود،حضور والدین در کنار آن موجب آرامش او می شود.

وی افزود: والدین باید اتاق خواب کودکشان را با وسائلی که مورد علاقه آنها است تزئین کنند و اتاق او را به محل خوشایندی برای او تبدیل کنند.

بای تصریح کرد: والدین می‌توانند پای تخت کودک بنشینند و برای او قصه بگویند یا کتاب بخوانند تا کودک به خواب برود. والدینی که کودکشان اضطراب جدایی دارد، فکر می‌کنند هرچه زودتر او را مستقل کنند، در حالی که این کار اشتباه است.

این آسیب شناس در پایان گفت: با استفاده از ایده‌های خلاقانه می‌تواند ذهن کودکان را تشویق کند ودر نتیجه استفاده از این ایده ها و طرح‌هایی که با رنگ شاد و جذاب طراحی شده است برای تزئین اتاق کودکان بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند به رشد شکوفایی خلاقیت کودکان کمک کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب