همایش بومی‌سازی برنامه‌های درسی در دانشگاه علامه

همایش ملی بومی سازی برنامه درسی، چیستی و چگونگی آن ۵ و ۶ خرداد سال ۹۵ در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

همایش بومی‌سازی برنامه‌های درسی در دانشگاه علامه

همایش ملی بومی سازی برنامه درسی، چیستی و چگونگی آن ۵ و ۶ خرداد سال ۹۵ در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرگزاری مهر، حسن ملکی دبیر علمی همایش بومی سازی برنامه درسی گفت: این همایش با هدف تبیین ابعاد و مؤلفه‌های اصلی بومی سازی برنامه‌ی درسی، ایجاد امکان برای صاحب‌نظران برای ارائه دیدگاه‌های خود در خصوص بومی سازی برنامه درسی و نیز زمینه سازی و کمک برای تحول برنامه‌های درسی با رویکرد اسلامی و بومی برگزار می‌ شود.

وی با اشاره به تاسیس قطب علمی بومی سازی در دانشگاه علامه طباطبائی افزود: با توجه به ظرفیت آموزشی و توان علمی و اجرایی اعضای هیات علمی گروه‌های آموزشی علوم تربیتی و برنامه‌ریزی درسی این قطب در دانشگاه تاسیس شده است.

دبیر علمی همایش بومی سازی برنامه درسی اضافه کرد: نمایندگان دانشگاه‌های شیراز، اصفهان، فردوسی مشهد و تبریز عضو شورای سیاستگذاری این همایش هستند.

ملکی گفت: مبانی، چیستی، چگونگی بومی سازی برنامه درسی، بومی سازی برنامه درسی در قلمرو علوم مختلف و تجارب جهانی آن، آسیب شناسی بومی سازی برنامه درسی و تولید علم دینی در حوزه برنامه درسی را از محورهای این همایش است.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب