اتصال همه مدارس به شبکه WAN تا پایان برنامه ششم

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ازاتصال همه مدارس به شبکه wan تاپایان برنامه ششم خبرداد .

اتصال همه مدارس به شبکه WAN تا پایان برنامه ششم

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ازاتصال همه مدارس به شبکه wan تاپایان برنامه ششم خبرداد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از سرویس آموزش و پرورش پانا - استان گلستان، حجت الاسلام بهرام محمدیان درمراسم افتتاح شبکه WAN و سامانه پرسش و پاسخ دانش آموزی، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، اتصال همه مدارس به شبکه را از سیاست های آموزش و پرورش تا پایان برنامه ششم ذکر کرد و افزود : راه اندازی شبکه WAN تلاش مضاعفی است که آموزش و پرورش گلستان در راستای این هدف انجام داده است.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به راه اندازی سامانه پرسش و پاسخ دانش آموزی ، اظهارکرد : در سطح ملی وجود شبکه رشد ، به دانش آموزان امکان می دهد تا درراستای تقویت علمی خود کوشش نمایند و گلستان با طراحی و راه اندازی سامانه بومی پرسش و پاسخ فرصت جدیدی را فراهم نموده که می تواند با وصل شدن آن به شبکه ملی رشد شرایط بسیار خوب آموزشی را برای دانش آموزان گلستانی فراهم نماید.

وی به گردهمایی سرگروه های آموزشی استان اشاره کردو افزود: دراین نشست ،برنامه درسی پایه دهم درسال تحصیلی96-95 مطرح شد و پیرامون آن مباحث مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. 

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب