تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتر

با سلام و خسته نباشید به شما داوطلبان ساعی رشته کامپیوتر، تحلیل آزمون 9 بهمن 94 برای استفاده مؤثر شما عزیران در ذیل ارائه شده است:

تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتر

تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتربا سلام و خسته نباشید به شما داوطلبان ساعی رشته کامپیوتر، تحلیل آزمون 9 بهمن 94 برای استفاده مؤثر شما عزیران در ذیل ارائه شده است:

تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتر

همانطور که در جدول فوق مشاهده می‌کنید، در هیچ درسی 100 درصد پاسخگویی را نداشته‌ایم و حداکثر درصد پاسخگویی در سیستم عامل1 از دروس دیگر پایین‌تر است. لازم به ذکر است داوطلبی که توانسته برنامه‌سازی را 91 درصد بزند، تراز 8652 را کسب کرده، در درس مبانی رایانه با حداکثر پاسخگویی 90 درصد تراز 8327 و در درس سیستم‌عامل 1 با حداکثر پاسخگویی 82 درصد، تراز 8507 کسب شده است.

داوطلبان عزیز، برای مشاهده سؤالات دام‌دار به صفحه مقطع خود مراجعه کنید و علت دام را از دیدگاه‌های مختلف مشاهده کنید و یا خودتان نظر دهید و جایزه بگیرید.

بررسی سطح دشواری سؤالات

تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتر

این اولین بار است که در یک آزمون یک سؤال را فقط به­ طور میانگین 1% پاسخ داده‌اند. این سؤال مبانی رایانه مربوط به مبحث فلوچارت است که فرمول به­ توان رساندن و محاسبه فاکتوریل یک عدد را می­ خواهد. برای محاسبه x  به توان n یعنی باید باید عدد x را n بار در خودش ضرب کنیم . برای محاسبه فاکتوریل عدد n باید ضرب اعداد 1 تا عدد n  را به‌دست آوریم.

میانگین درصد پاسخگویی

تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتر

گزارش چند از 10

تحلیل آزمون 9 بهمن 94 سوم کامپیوتر

تحلیل گزارش فوق بدین معنی است که در کنکور سراسری سال گذشته افرادی که تراز بالای 7000 داشته اند از هر 10 سؤال توانسته ‌اند 6 سؤال را پاسخ دهند، ولی در آزمون 9 بهمن، داوطلبان تراز 7000 به بالا از هر 10 سؤال 7 سؤال را پاسخ داده‌اند که نتیجه می‌گیریم این آزمون به نسبت کنکور سراسری سال قبل برای این داوطلبان یک واحد ساده ‌تر بوده است. برای داوطلبان تراز 6250 و 4750 در این آزمون با کنکور سراسری از نظر میزان دشواری انطباق را داشته‌ایم و برای داوطلبان تراز 5500 نیز این آزمون به نسبت کنکور سراسری یک واحد ساده‌ تر است.

داوطلبان عزیز برای کسب تراز بهتر در آزمون بعدی سؤالات آزمون غیرحضوری را پاسخ دهید.

آزاده قمری

مسئول دفترچه

آزاده قمری