ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی علمی و کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش از جزئیات ثبت نام برای دوره‌های مهندسی فنی و دوره کارشناسی ناپیوسته سال 94 خبر داد.

ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی علمی و کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش از جزئیات ثبت نام برای دوره‌های مهندسی فنی و دوره کارشناسی ناپیوسته سال 94 خبر داد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌و گو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های مهندسی فنی دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 94 از روز یکشنبه 18 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز شنبه 24بهمن ماه پایان می پذیرد.


 وی افزود: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نامه که دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرح مندرج در اطلاعیه‌ سازمان سنجش که امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و همچنین دفترچه‌ راهنمای ثبت نام ضرورت دارد به سایت سنجش مراجعه کنند.


توکلی در ادامه گفت: پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و به وسیله کارت عضو شبکه بانکی شتاب به مبلغ 200 هزار ریال است. 


وی در پایان تاکید کرد: به داوطلبان این دوره توصیه می‌شود که پس از تکیل فرم تقاضانامه ثبت نام و دریافت شماره پرینت 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت تهیه کنند.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب