دانشکده خبر ایرنا در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد

دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

دانشکده خبر ایرنا در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد

دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در مقطع کاردانی دانشجو می پذیرد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزشبه نقل ایرنا از روابط عمومی این دانشکده، داوطلبان برای ثبت نام در این دانشکده می بایست در مهلت مشخص شده به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و از این طریق اقدام کنند.
ثبت نام دانشکده خبر در نیم سال دوم تحصیلی 94-95 به صورت بدون کنکور و بر اساس شرط معدل است و شرکت کنندگان می توانند در یکی از رشته های کاردانی حرفه ای روابط عمومی ، کاردانی حرفه ای خبرنگاری و کاردانی حرفه ای عکاسی خبری ثبت نام کنند.
ثبت نام از علاقه مندان به شرکت در این دوره ها از چهارشنبه 14 بهمن ماه آغاز شده و سه شنبه 20 بهمن ماه پایان می پذیرد.
داوطلبان شرکت در پذیرش باید به موقع و در مهلت مقرر، ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت نام را از طریق این پایگاه دریافت کنند سپس هزینه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.
هر یک از داوطلبان می بایست به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 150 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت نام اقدام کنند. داوطلبان پس از پرداخت هزینه ثبت نام باید مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام را فراهم کنند.
علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با روابط عمومی دانشکده خبر به شماره تلفن 88409703 و 88402093 داخلی110تماس بگیرند.
پذیرش دوره های کارشناسی دانشکده خبر نیز به زودی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.
علاقمندان برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام سازمان سنجش می توانند به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه کنند

منبع :

مهلا کاشانی