بهره‌برداری از 13 طرح آموزشی در ایلام

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: ۱۳ طرح آموزشی استان با حضور مسئولان به بهره‎برداری رسید.

بهره‌برداری از 13 طرح آموزشی در ایلام

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: ۱۳ طرح آموزشی استان با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار مهر، سعید هژبری صبح شنبه در جمع خبرنگاران، از آغاز بهره برداری ۱۳ طرح آموزشی جدید همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مناطق مختلف این استان خبر داد و افزود: این فضاهای آموزشی در قالب ۵۳ کلاس درس و با مساحت پنج هزار و ۷۲۳ متر مربع در مناطق مختلف شهری و روستایی احداث شده اند.

وی اظهار کرد: ۶۲ میلیارد و ۱۳۶ میلیون ریال اعتبار در مجموع برای ساخت این مدارس هزینه شده است و تا پایان دهه فجر همه آنها برای استفاده دانش آموزان در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرند.

هژبری افزود: از این تعداد فضای آموزشی، شش مدرسه با ۲۶ کلاس درس و زیربنای دو هزار و ۴۸۳ متر مربع با مشارکت افراد خیر و نیکوکار داخل و خارج این استان احداث شده اند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام میزان کمک های افراد خیر و نیکوکار مدرسه ساز را برای احداث این مدارس ۲۸ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال عنوان کرد.

وی با اشاره به محدودیت اعتبارات دولتی و از طرفی ضرورت توسعه فضاهای آموزشی برای بهبود و رفاه حال دانش آموزان خواستار مشارکت بیشتر افراد خیر و نیکوکار با این اداره کل شد.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب