افتتاح 12 پروژه آموزشی خیرساز در دهه فجر

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از بهره برداری از 12 پروژۀ خیر ساز در دهۀ فجر 1394 در شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

افتتاح 12 پروژه آموزشی خیرساز در دهه فجر

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از بهره برداری از 12 پروژۀ خیر ساز در دهۀ فجر 1394 در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش پانا، علیرضا کمرئی گفت: 12 پروژه خیرساز که شامل 9 مدرسه و بالغ بر 110 کلاس درس جدیدبه فضاهای قبلی آموزشی شهرستان های استان تهران اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: یک استخر ورزشی به مساحت 3180 متربع، یک سالن چند منظوره به مساحت 500 مترمربع و یک نمازخانه به مساحت 150 متر مربع نیزدر این ایام به بهره برداری می رسد و 16 پروژه دیگر که بالغ بر 115 کلاس درس جدید را شامل می شود در آینده ای نزدیک وارد نظام تعلیم و تربیت در شهرستانهای استان تهران خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همین راستا اظهار کرد: این مجموعه عملیات (افتتاحیه،کلنگ زنی) همزمان با دهه مبارک فجرو با حضور مسئولین محلی و استانی در شهرستانهای،اسلامشهر، ری 2 ، ری 1، رباط کریم، بهارستان یک، بهارستان دو، شهریار، فیروزکوه، فشافویه، پیشوا ، ورامین و رودهن مورد بهره برداری قرار می گیرد.

منبع :

مهلا کاشانی