رونالدو و خلق رکوردی جدید

ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید با 3 گلی که در برابر اسپانیول به ثمر رساند، رکورد تازه‌ای در تاریخ لالیگا ثبت کرد.

رونالدو و خلق رکوردی جدیدبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان شب گذشته رئال مادرید موفق شد با نتیجه 6-0 اسپانیول را در هم بکوبد که سه گل از گل‌های این تیم را کریستیانو رونالدو به ثمر رساند.

رونالدو که تا قبل از این مسابقه 16 گل به ثمر رسانده بود با این سه گل تعداد گل های زده خود را به 19 گل رساند و با لوئیس سوارز در صدر جدول گلزنان قرار گرفت.

رونالدو در دو بازی که رئال مادرید در این فصل مقابل اسپانیول انجام داده در مجموع 8 گل به ثمر رسانده است که رکورد جدیدی در لالیگا در قرن اخیر محسوب می‌شود.

این اولین باری است که یک بازیکن در لالیگا برابر یک تیم به تنهایی 8 گل به ثمر می رساند.


علاوه بر این رونالدو یکی از گل‌های خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، این هفتمین گل او از روی نقطه پنالتی بود که از این نظر هم در فصل جاری برترین گل در بین بازیکنان 5 لیگ معتبر اروپا محسوب می‌شود.

رونالدو در لالیگا 14 پنالتی برای رئال مادرید به دست آورده است که از فصل 2010-2009 حداقل 5 پنالتی بیشتر از سایر بازیکنان بوده است.

انتهای پیام/

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب