برای خودتان از آسمان ستاره بخرید

از این پس شما توسط سایت online star registration قادر خواهید بود برای خود ستاره بخرید.به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فقط با پرداخت 33 دلار نه تنها برای خود یک ستاره می خرید بلکه به ماموریت فضایی در یافتن سیارات فراخورشیدی کمک خواهید کرد. با این 33 دلار شما می توانید یک ستاره را که در منطقه ای خاص قرار دارد را به نام خود کرده و از مشاهده آن در آسمان لذت ببرید.

از طریق نرم افزار آنلاین OSRFinder  می توانید با استفاده از آن به کشف کیهان در یک محیط سه بعدی بپردازید. رابطه کاربری این نرم افزار بسیار سازمان یافته و بصری است و برای کاربران امکان سفر در سراسر منظومه شمسی و تجزیه و تحلیل ستارگان، ستاره های دنباله دار را امکان پذیر می کند.همچنین شما می توانید با انتخاب یک صورت فلکی، نام ستاره، تاریخ آن، ستاره ای را به نام خود یا خانواده خود منحصربفرد کنید همچنین زوج ها می توانند با انتخاب ستاره ی دوقلو یک جفت ستاره را از آن خود کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب