شناسایی نخبگان یکی از اهداف برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو

ششمین مسابقه فناوری نانو 24 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و علاقمندان تا 28 اسفندماه فرصت ثبت نام دارند.

شناسایی نخبگان یکی از اهداف برگزاری مسابقه ملی فناوری نانومهدی رحمانی مدیر دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو از برگزاری ششمین مسابقه ملی فن‌آوری نانو در 24 اردیبهشت ماه 1395 خبر داد و به خبرنگار  حوزه فناوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: دانشجویان برای ثبت نام در این مسابقه تا 28 اسفندماه فرصت دارند ثبت نام کنند. نتایج ششمین مسابقه ملی فناوری نانو در خرداد ماه سال 1395 اعلام می‌شود.

وی در خصوص هدف از برگزاری این مسابقه گفت: مسابقه ملی فناوری نانو بزرگترین رقابت علمی دانشجویی کشور در زمینه فناوری نانو است که با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و مراکز علمی، شناسایی نخبگان و شناسایی افراد مستعد برای تربیت افراد در این حوزه برگزار می‌شود.

رحمانی اظهار داشت: این مسابقه جنبه‌ عمومی دارد ولی دانشجویان در اولویت هستند، علاقمندان می‌توانند با شرکت در این آزمون، میزان آشنایی خود با فناوری نانو را ارزیابی کنند و برای ارتقاء سطح آگاهی خود برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب