برنامه‌ریزی و مدیریت فردی

با نشان دادن یک عملکرد خیلی خوب و مطلوب در امتحانات نیم‌سال اول ثابت کرده‌اید می‌توانید یک مدیر موفق باشید.

با نشان دادن یک عملکرد خیلی خوب و مطلوب در امتحانات نیم‌سال اول ثابت کرده‌اید می‌توانید یک مدیر موفق باشید.

ثابت کرده‌اید موفقیت با تلاش و پشتکار معنا دارد. معنای برنامه‌ریزی را به واسطه‌ی همگام شدن با برنامه‌ی راهبردی درک کرده و به‌خوبی در اجرای آن دقت به خرج داده‌اید؛ برنامه‌ای که هدف از شرکت در آزمون‌ها را طبق بودجه‌بندی انجام‌شده و طراحی جدید برای‌تان قابل هضم کرده است و آگاهانه به استقبال برنامه‌ریزی گام برمی‌دارید.

این درک بالای شما زیرکانه‌ترین راهکارهای شخصی را به وسیله‌‌ی ابزارهای موجود، موقعیت‌های پیش‌آمده، برنامه‌ریزی مدون و حل تمرین و تست برای موفقیت فراهم کرده است. این همان مصداق بارز یادگیری کامل و منحصربه‌فرد مخصوص خودتان است. شما با استفاده از برنامه‌ریزی شخصی در نیم‌سال اول یاد گرفتید خودتان را مدیریت کنید. این نوید یک نمایش منحصربه‌فرد و خلق یک اتفاق تازه به نام «اقتدار در برنامه‌ریزی‌ و مدیریت آن» در نیم‌سال دوم خواهد شد اقتدار در پیوستگی با برنامه‌ی راهبردی و حضور منظم در آزمون‌ها و از همه مهم‌تر، خوب خواندن و امیدوار بودن به آینده است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب