آیا می‌دانم که چه می‌خواهم؟

درست است که برای رسیدن به قله‌ی موفقیت در درجه‌ی اول باید برنامه‌ریزی و سپس حرکت کرد، ولی مواظب باشید که سردرگم نشوید.

درست است که برای رسیدن به قله‌ی موفقیت در درجه‌ی اول باید برنامه‌ریزی و سپس حرکت کرد، ولی مواظب باشید که سردرگم نشوید. تحقیق در مورد شرایط جوی هوا کار نخست هر کوهنورد است. شما هم باید حرفه‌ای عمل کنید.

برنامه‌ریزی قدم دوم قبل از عمل است. قدم اول تصویرسازی و شفاف کردن هدف‌های‌تان است. قبل از برنامه‌ریزی باید در ذهنتان به این پرسش‌ها پاسخ دهید: آیا برای رسیدن به هدفم به حد کافی تحقیق و مشورت داشته‌ام؟ آیا شرایط لازم برای رسیدن به هدفی که مشخص کرده‌ام دارم؟ آیا همه‌ی جوانب کار را سنجیده‌ام؟ چه‌قدر در رسیدن به هدفم قاطعیت دارم؟ آیا در صورت شکست اولیه می‌توانم هم‌چنان با امید ادامه دهم؟ آیا اشخاصی را یافته‌ام که می‌توانم در مسیر راه از راهنمایی آن‌ها استفاده کنم؟

طرح پرسش بسیار مهم است؛ زیرا ذهن شما را شفاف می‌کند. طرح پرسش این امکان را نیز به شما می‌دهد که در همان مراحل اولیه در صورت صلاحدید حتی تغییر مسیر دهید و مسیر مناسب و مناسب‌تری با توجه به شرایط و نیازتان انتخاب کنید که همین شرایط  در ادامه به کمک شما بیایند و شما را راحت‌تر به قله برسانند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب