کنکورِ اوّل دبستان

الان نیم‌سال اول به پایان رسیده و شما در شروع نیم‌سال دوم هستید. اگر نتوانستید به هر دلیلی مبحثی از نیم‌سال اول را جمع‌بندی کنید، آن مبحث را رها کنید.

یاد آقای شرفی معلم دوست‌داشتنی کلاس اوّل دبستانم به خیر! همه او را دوست داشتند و ایشان هم از سال اوّل تا سال چهارم معلم ما بودند و همین باعث شد تا دوران ابتدایی تحصیل من از بهترین دوران‌های زندگی من باشد.

خاطرم هست وقتی آقای شرفی املا می‌گفتند و یکی از ما وسط املا جا می‌ماندیم می‌گفتند: «از این‌جایی که دارم می‌گویم بنویس. بعداً آن قسمت را می‌گویم تا بنویسید»، اما خود من خیلی وقت‌ها به حرف او گوش نمی‌کردم و املا را با عجله و عقب‌تر از همه ادامه می‌دادم. درنهایت هم چند تا اشتباه می‌کردم و از نمره‌ام‌ کم می‌شد. تا این‌که از اشتباهاتم متوجه شدم که باید به حرف ایشان گوش بدهم.

دوستان عزیز کنکوری! الان نیم‌سال اول به پایان رسیده و شما در شروع نیم‌سال دوم هستید. اگر نتوانستید به هر دلیلی مبحثی از نیم‌سال اول را جمع‌بندی کنید، آن مبحث را رها کنید. دوران طلایی نوروز که دوباره برمی‌گردیم و همه‌ی پیش 1 را جمع‌بندی می‌کنیم. به فکر نیم‌سال دوم باشید و با انرژی بیش‌تر مباحث را بخوانید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب