کنکورِ اوّل دبستان

الان نیم‌سال اول به پایان رسیده و شما در شروع نیم‌سال دوم هستید. اگر نتوانستید به هر دلیلی مبحثی از نیم‌سال اول را جمع‌بندی کنید، آن مبحث را رها کنید.

کنکورِ اوّل دبستان

یاد آقای شرفی معلم دوست‌داشتنی کلاس اوّل دبستانم به خیر! همه او را دوست داشتند و ایشان هم از سال اوّل تا سال چهارم معلم ما بودند و همین باعث شد تا دوران ابتدایی تحصیل من از بهترین دوران‌های زندگی من باشد.

خاطرم هست وقتی آقای شرفی املا می‌گفتند و یکی از ما وسط املا جا می‌ماندیم می‌گفتند: «از این‌جایی که دارم می‌گویم بنویس. بعداً آن قسمت را می‌گویم تا بنویسید»، اما خود من خیلی وقت‌ها به حرف او گوش نمی‌کردم و املا را با عجله و عقب‌تر از همه ادامه می‌دادم. درنهایت هم چند تا اشتباه می‌کردم و از نمره‌ام‌ کم می‌شد. تا این‌که از اشتباهاتم متوجه شدم که باید به حرف ایشان گوش بدهم.

دوستان عزیز کنکوری! الان نیم‌سال اول به پایان رسیده و شما در شروع نیم‌سال دوم هستید. اگر نتوانستید به هر دلیلی مبحثی از نیم‌سال اول را جمع‌بندی کنید، آن مبحث را رها کنید. دوران طلایی نوروز که دوباره برمی‌گردیم و همه‌ی پیش 1 را جمع‌بندی می‌کنیم. به فکر نیم‌سال دوم باشید و با انرژی بیش‌تر مباحث را بخوانید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب