مچ گیری افراد از روی اندازه دست

اندازه دست مشخصاتی را راجع به شخصیت افراد و نوع رفتار آن‌ها و حتی واکنش آن‌ها نسبت به مشکلات بیان می‌کند.

مچ گیری افراد از روی اندازه دستبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اندازه دست بیشتر از آنچه شما فکر می‌کنید اسرار و نوع شخصیت شما را برملا می‌کند. در ابتدا برای اینکه بفهمید دست شما کوچک است یا بزرگ، آن را روی فرورفتگی آرنج خود بگذارید، اگر سر انگشتانتان به مچ دستتان رسید این بدان معنی است که دست شما بزرگ است، در غیر این صورت دستان شما کوچک است.

گفته می‌شود افرادی که دست کوچکی دارند نسبت به انجام کارهای خطرناک محافظه‌کارتر هستند و روحیه‌ای ماجرا‌جو دارند و در عین حال دست و دل باز و اهل عمل هستند. در واقع افرادی که دست کوچکی دارند منطقی‌تر هستند و راهی کوتاه و مستقیم برای مقابله با مشکلات انتخاب می‌کنند ولی اغلب روابط دراماتیکی را در زندگی خود تجربه می‌کنند.

افرادی که دستشان بزرگ است،‌ ایده‌آل‌گرا هستند و اغلب به مسائل جزئی و بی‌اهمیت توجه نمی‌کنند و نسبت به افرادی که دست کوچکی دارند کمی تنبل‌تر و آهسته‌تر هستند. این افراد، افرادی با نفوذ و حساس محسوب می‌شوند و گاهی اوقات خود را نادیده می‌گیرند. در برخی موارد این افراد خشن می‌شوند و بیش از حد در مورد یک موضوع واکنش نشان می‌دهند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب