موبایلتان را ضد عفونی کنید

دستگاهی به بازار آمده که بدون ضرر قادر به از بین بردن آلودگی‌های تلفن همراه است.

موبایلتان را ضد عفونی کنید

به گزارش خبرگزاری مهر، تلفن همراه از کودکانی که با ذوق و شوق با آن بازی می کنند تا بزرگسالانی که از آن استفاده می کنند همراه همیشگی افراد است. همانگونه که می دانید بر اساس مطالعات انجام شده تلفن همراه بسیار آلوده است و از این بابت نگرانی هایی برای جامعه ایجاد کرده است که البته این نگرانی ها قابل برطرف شدن است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به تازگی دستگاهی با نام سنیتایزر تلفن همراه به بازار آمده که بدون ضرر قادر به از بین بردن آلودگی های تلفن همراه است.

این دستگاه با تابش اشعه ماوراء بنفش یا همان UV-C با طول موج ۲۵۳.۷ نانومتر در مدت ۶ دقیقه باعث از بین بردن میکروب ها به میزان ۹۹۹.۹۹ درصد می شود.

این دستگاه به گونه ای طراحی شده که علاوه بر تلفن همراه، وسایلی نظیر ساعت مچی، عینک، سمعک، سکه و... را می تواند ضد عفونی و معطر نماید.

قابلیت شارژ تلفن همراه نیز یکی دیگر از مزیت های این دستگاه است. در همین زمینه پیش بینی می شود که به علت نگرانی های جامعه در خصوص آلودگی های تلفن همراه، دستگاه سنیتایزر تلفن همراه جایگزین شارژرهای فعلی شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب