تفاهم نامه فرهنگی مهد قرآن و بنیاد قلم چی

حافظان قرآن عضو مؤسسه کشوری مهد قرآن از خدمات آموزشی بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام)بهره مند می‌شوند .

حافظان قرآن عضو مؤسسه کشوری مهد قرآن از خدمات آموزشی بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام)بهره مند می شوند .

به گزارش روابط عمومی و رسانه این مؤسسه ، برابر امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک فرهنگی و آموزشی مورخه 26/10/94 بین نمایندگان مؤسسه مهد قرآن و بنیاد علمی قلم چی ، حافظان قرآن عضو مهد قرآن از مقاطع آموزشی سوم ابتدایی تا پایان تحصیلات پیش دانشگاهی می توانند در آزمون های برنامه ریزی شده" قلم چی" به صورت رایگان و با تخفیف ویژه شرکت نمایند .

بنا بر این گزارش به گفته سید محمود چاوشی مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن ارتقاء دانش علمی حافظان قرآن عضو این مؤسسه در سراسر کشور از جمله اهداف این تفاهم نامه همکاری می باشد .

این گزارش می افزاید : نوجوانان و جوانان حافظ 15 جزء تا حفظ کل قرآن کریم به صورت رایگان ، دارندگان گواهینامه قبولی حفظ هفت جزء الی 15 با تخفیف 50 % ، و حافظان قرآن سه الی هفت جزء و تا سه جزء به ترتیب 35 % و 25 % برای ثبت نام با ارائه معرفی نامه از سوی مدیران دفاتر استانها و کانون های مهد قرآن شهرستانها مشمول تخفیف می شوند .

شایان ذکر است مؤسسه کشوری مهد قرآن که از سال 1371 بعنوان اولین نهاد آموزشی قرآنی غیر دولتی و سراسری کشور تأسیس شده است در 24 استان دفتر و 150 شعبه در شهرستان ها و قریب یکصد هزار قرآن پژوه را تحت آموزش قرار داده است و شکوفایی حدود سه هزار حافظ کل قرآن از افتخارات این مؤسسه قرآنی است .

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب