نوروز 96

آزمون‌های تشریحی برای شبیه سازی امتحانات + برنامه امتحان ها

آزمون‏های تشریحی کانون برای شبیه ‏سازی امتحانات مدارس در نیم‏سال اول برگزار شد و حالا دانش ‏آموزان عزیز می‏توانند برای آزمون‏های تشریحی نیم‏سال دوم ثبت‏نام کنند.
آزمون‏های تشریحی کانون فرهنگی آموزش برای شبیه ‏سازی امتحانات مدارس در ‏سال گذشته برگزار شد و حالا دانش ‏آموزان عزیز می‏توانند برای آزمون‏های تشریحی ‏سال 96-95ثبت ‏نام کنند.

1-در سال تحصیلی جدید دانش ‏آموزان گروه‏های سوم ریاضی، سوم تجربی، سوم انسانی، دهم ریاضی، دهم  تجربی،نهم متوسطه،هشتم متوسطه وهفتم  متوسطه می ‏توانند از آزمون‏های تشریحی استفاده کنند

2-آزمون تشریحی در هر گروه آزمایشی دوتا شش درس مهم را در بر می ‏گیرد.

3-برای هر درس حداکثر پنج بار، یک بار برای آمادگی در تابستان ویک بار در مستمر اول،نیم سال اول ،مستمر دوم ونیم سال دوم  آزمون تشریحی گرفته می ‏شود.

4-آزمون‏ های آمادگی برای دوره تابستان سه پنج‏شنبه در شهریورماه 95 و آزمون‏ های آمادگی برای سال تحصیلی در دوازده پنج‏شنبه از آبان تا اردیبهشت ‏ماه برگزار می ‏شود.

5-برنامه‏ ی زمان بندی  آزمون‏ها برای  هر درس را می ‏توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

6-تصحیح برگه‏ ی شرکت‏ کنندگان توسط دو مصحح که نظر خود را به صورت مستقل اعلام می‏کنند انجام می‏شود و در صورت وجود اختلاف در نمره، کار به داور سوم ارجاع می ‏شود.

7-دانش‏ آموزان شرکت‏ کننده می‏ توانند دست خط و نمره‏ ی خود و نظر هر یک از مصححان را حداکثر 24 ساعت پس از پایان آزمون روی سایت تشریحی www.tashrihi.ir  مشاهده کنند

8) پس از پایان آزمون، DVD فیلم حل سؤالات و رفع اشکال هم در اختیار کلیه ‏ی شرکت‏ کنندگان قرار می‏گیرد.


برای ثبت نام در آزمون ها به نمایندگی کانون در شهر خودتان مراجعه کنید


آزمون‌های تشریحی برای شبیه سازی امتحانات + برنامه امتحان ها


معتلات ( بخش دوم )‌ از عربی 3 سوم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی سوم دبیرستان)
دبیر : سید محمد علی مرتضوی