نمایش خودروی پیشرفته فرمول یک در ارتفاعات آلپ

یکی از پیشرفته‌ترین خودروهای فرمول یک جهان سر از ارتفاعات آلپ درآورده تا مشخص شود رقابتهای امسال با هیجانی بی سابقه برگزار خواهد شد.

نمایش خودروی پیشرفته فرمول یک در ارتفاعات آلپ

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت ردبول خودروی ویژه مسابقات فرمول یک خود را به ارتفاعات پوشیده از برفKitzbühel اتریش برده است. این منطقه به عنوان یکی از بهترین ارتفاعات همواره پوشیده از برف در جهان برای اسکی بازان محسوب می شود.

این خودرو متعلق به تیم Toro Rosso یکی از تیمهای ردبول در مسابقات فرمول یک محسوب می شود.

این شرکت خودروی ارتقایافته خود که ۸۰۰ اسب بخار قدرت دارد را با استفاده از زنجیر چرخ بر روی سطوح شیب دار پوشیده از برف آلپ به حرکت درآورده تا نشان دهد با بهره گیری از به روزترین فناوری های ساخت خودرو، محصولی را برای رقابتهای این فصل فرمول یک آماده کرده که از هر حیث رقیب جدی برای سایر رقباست.

مهندسان این ردبول با استفاده از بالگرد توانستد این خودروی خاص را به ارتفاعات آلپ برسانند تا با نمایش آن در سرمای قابل توجه منطقه نشان دهند که این محصول جدید از هر حیث برای حضور در شرایط آب و هوایی متفاوت آماده است.

آنها برای اینکه احتمال لغزش خودرو در سطوح برفی را به حداقل برسانند تغییرات و به روزرسانی هایی در سیستم کنترل آن اعمال کردند.

وزن کم این خودرو یکی دیگر از ویژگیهای شاخص آن است که البته سایر تیمهای شرکت کننده در رقابتهای فرمول یک نیز به آن توجه می کنند.

منبع :

مطالب مرتبط