طراحی پارکینگ هوشمند در پروژه کاندیدای جایزه انرژی 2016

طرح پارکینگ هوشمند که رانندگان را در هنگام ورود و خروج به صورت خودکار به جاهای خالی پارک هدایت می‌کند در پروژه نامزد جایزه انرژی 2016 اجرایی شد.

طراحی پارکینگ هوشمند در پروژه کاندیدای جایزه انرژی 2016

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، سیدحسن موسوی، مدیرعامل شرکت مجری پروژه با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی های نرم افزاری پارکینگ هوشمند مگاپارس که کاملترین پکیج مدیریت پارکینگ را ارائه می‌کند انجام شده که این پروژه ساختمانی به همراه یک پروژه ایرانی دیگر کاندیدای دریافت جایزه انرژی شده‌اند.

وی، موقعیت قرارگیری پروژه، نوع پروژه و معیارهای ساختمان سبز ازجمله ایجاد مسیری برای کاهش ترافیک و سهولت دسترسی مراجعه‌کنندگان، تعداد پارکینگ‌ها، نوع معماری پروژه، مصالح به‌کار رفته در ساختمان و از همه مهم‌تر بحث ایجاد بام سبز را از مولفه‌های ارزیابی طرح‌ها در جایزه جهانی انرژی عنوان و خاطرنشان کرد: جایزه جهانی انرژی در پنج بخش آب، آتش، خاک، هوا و جوانان مطرح است و به پروژه‌هایی تعلق می‌گیرد که در بهره‌برداری از منابع طبیعی ضمن بهینه سازی مصرف انرژی، دوستدار طبیعت و محیط‌ زیست باشند.

موسوی با بیان این که یازدهمین مراسم اعطای جایزه جهانی انرژی، ۲۹ دی ماه در تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: تیم‌هایی از دانمارک، جمهوری چک، چین، انگلیس،‌ سوئیس، استرالیا، کانادا و نیجریه از مهم‌ترین رقبای ما برای دریافت جایزه بین‌المللی انرژی به‌شمار می‌آیند.

منبع :