تجهیز هزار مدرسه استان به سیستم گرمایشی تا سال آینده

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: برای سال تحصیلی آینده، حدود هزار مدرسه که باقی مانده اند به سیستم گرمایشی مجهز خواهند شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: برای سال تحصیلی آینده، حدود هزار مدرسه که باقی مانده اند به سیستم گرمایشی مجهز خواهند شد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش داریوش ورناصری در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که برای سال تحصیلی آینده چه تعداد مدرسه در شهر تهران، مجهز به سیستم گرمایشی هستند، گفت: تعدادی از مدارس استان تهران که سیستم گرمایشی مجهز ندارند، تا مهر سال 95 و قبل از شروع سال تحصیلی به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می‌شوند.

وی ادامه داد: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده تعداد این مدارس قبل از مهرماه سال آینده مشخص شده و با تفکیک تعداد مدارسی که موتورخانه نداشته و مجهز به بخاری مرکزی نیستند، با مدارس باقی مانده از این تعداد، تمام مدارس شهر تهران به سیستم‌های گرمایشی مجهز می‌شوند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با تاکید بر مجهز کردن مدارس به سیستم گرمایشی، افزود: برای سال تحصیلی آینده، حدود هزار مدرسه که باقی مانده‌اند به سیستم گرمایشی مجهز خواهند شد.

ورناصری بیان کرد: همچنان در استان تهران 300 مدرسه مسکن مهر کمبود داریم که باید از آمار این تعداد دست نخورده، کاسته شود.

منبع :

مهلا کاشانی

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب