معافیت دانشجویان سه مقطع از داشتن مدرک زبان برای نمونه شدن

در جشنواره دانشجویان نمونه به دلیل ناکافی بودن زمان انطباق دانشجویان با شرایط جدید، دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی نیاز به ارائه مدرک آزمون زبان ندارند.

در جشنواره دانشجویان نمونه به دلیل ناکافی بودن زمان انطباق دانشجویان با شرایط جدید، دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی نیاز به ارائه مدرک آزمون زبان ندارند.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرگزاری مهر، ابوالحسن ریاضی افزود: با توجه به نزدیک بودن زمان ابلاغ آیین نامه و شیوه نامه جشنواره دانشجوی نمونه و آغاز بیست و چهارمین دوره و ثبت نام از متقاضیان، نظر به ناکافی بودن زمان انطباق دانشجویان با شرایط جدید جشنواره، تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره بر عدم نیاز به نتیجه آزمون زبان برای دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی گرفته شده است.

وی افزود: همانطور که در آیین نامه و شیوه نامه اشاره شده است دانشجویان مقطع کارشناسی نیازی به داشتن حد نصاب آزمون زبان ندارند، علاوه بر این گروه امسال استئناء دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی نیز نیازی به ارائه مدرک آزمون زبان ندارند و تنها دانشجویان مقطع دکترای تخصصی(PhD) باید این شرط را احراز نمایند.

معاون امور دانشجویان داخل اضافه کرد: سایر مشکلاتی که دانشجویان در مرحله ثبت نام با سامانه مواجه می شوند از طریق ایمیل به آدرس nemooneh@saorg.ir ارسال کنند و در اسرع وقت ضمن رفع مشکل، پاسخ الکترونیکی از طرف دبیرخانه به وی ارسال می شود.

وی ادامه داد: دانشجویان در این دوره استقبال خوبی از جشنواره دانشجوی نمونه داشته‌اند، بطوریکه تاکنون تعداد ۲۳۰۰ نفر ثبت نام اولیه کرده و همچنین ثبت‌نام تا تاریخ ۲ بهمن در سامانه دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir ادامه دارد.

منبع :

مهلا کاشانی

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب