بیداری با آزاردهنده‌ترین قالیچه هوشمندجهان

یک مبتکر کانادایی نوعی ساعت زنگدار ابداع کرده است که به شکل قالیچه است و زمانی از زنگ زدن می‌ایستد که کاربر سه ثانیه روی آن بایستد.

بیداری با آزاردهنده‌ترین قالیچه هوشمندجهان

به گزارش گروه علمی ایرنا از دیلی میل، این ساعت ابتکاری احتمالا آزاردهنده ترین قالیچه جهان است که به کاربر کمک می کند در زمان مناسب از خواب بیدار شود.

«روگی» (Ruggie) یک فوم نرم حافظه دار است که یک ساعت زنگدار حساس به فشار دارد و تنها زمانی از زنگ زدن می افتد که فردی روی آن بایستد. 

این ابزار با تشویق کاربران به خروج از تخت و ایستادن، آنها را سریع تر بیدار می کند و در این راستا، عبارات تشویقی روی نمایشگر آن درج و اصوات شاد و خنده دار از آن پخش می شود. 

'وینسون تام' مخترع این ساعت مشکلاتی را که خود در زمینه بیدار شدن از خواب صبحگاهی با آن مواجه است، انگیزه ساخت چنین ابزاری عنوان کرد. 

این ساعت قالیچه برای قرار گرفتن روی زمین در کنار تخت طراحی شده است و دارای یک صفحه نمایش ال.ای.دی است.

قابلیت کنترل با استفاده از یک سری دگمه های مخفی تعبیه شده در زیر قالیچه و همچنین تنوع زنگ ها که شامل اصواتی همچون پرنده و آب متلاطم است، از دیگر مشخصات این ساعت است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب