پوشش طرح شهاب برای 8 هزار دانش‌آموز سمنانی

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: 8 هزار دانش آموز استان تحت پوشش طرح شهاب هستند.

پوشش طرح شهاب برای 8 هزار دانش‌آموز سمنانی

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: 8 هزار دانش آموز استان تحت پوشش طرح شهاب هستند.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا جهان با توجه تأکید مقام معظم رهبری و توجه جدی وزیرآموزش و پرورش بر اجرای طرح شهاب در مدارس اظهار کرد:کشف و شناسایی استعدادهای دانش آموزان باید از دوران دبستان و قبل از آن انجام پذیرد.

 وی طرح شهاب را بسیار ارزشمند برای شناسایی و کشف دانش آموزان نخبه دانست و افزود: مسیر اصلی برای برداشتن گام های مستحکم در جهت شناسایی صاحبان استعداد برتر آموزش و پرورش است و مسیر تبدیل این استعدادها به نخبگی از طریق طرح شهاب  صورت می پذیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان تصریح کرد: استان سمنان در اجرای طرح شهاب در 140 مدرسه و با تحت پوشش قراردادن 8 هزار دانش آموز بسیارخوب عمل کرده است.

محمدرضا جهان ادامه داد: اگر به دنبال شناسایی مناسب استعدادها دردانش آموزان هستیم باید همت و تلاش خویش را در این راستا گسترش دهیم.

وی خاطر نشان کرد: حضور نخبگان در سراسر کشور سبب می شود تا از ظرفیت های فکری و علمی آن ها در جهت پیشرفت کشور استفاده شود.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت هماهنگ ساده ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی