تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی همزمان با 8 اسفند

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال از 100 پیشکسوت امور تربیتی همزمان با 8 اسفند روز امور تربیتی تجلیل خواهد شد .

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی همزمان با 8 اسفند

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال از 100 پیشکسوت امور تربیتی همزمان با 8 اسفند روز امور تربیتی تجلیل خواهد شد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش حمیدرضا کفاش در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت :ستاد برگزاری مراسم روز امور تربیتی 8 اسفند یادگار شهیدان رجایی و باهنر در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: به خاطر برگزاری انتخابات 7 اسفند برنامه های اصلی ما برای مراسم 8 اسفند چند روز دیرتر برگزار خواهد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش تصریح کرد: برنامه ویژه امسال تجلیل از پیشکسوتان حوزه تربیت در سطح کشور است که امسال این مورد را در سطح کشور استانی خواهیم کرد.

وی یادآورشد: سال 92 از پیشکسوتان امورتربیتی در تهران تقدیر کردیم ، سال 93 کنگره بزرگداشت 411 شهید امرو تربیتی را در برج میلاد داشتیم و امسال از پیشکسوتان امور تربیتی سطح کشور تجلیل می‌کنیم و به هر استان سهمیه‌ای اختصاص می‌یابد تا پیشکسوتان خود را به ما معرفی کنند.

کفاش گفت: به یاری خداوند طی مراسم باشکوهی به صورت مرکزی تجلیل خواهیم کرد که همین مراسم تجلیل در استان‌ها و مناطق کشور هم برگزار خواهد شد و پیش‌بینی ما تجلیل از 100 نفر پیشکسوت در سطح کشور است که متناسب با جمعیت هر استان 2 الی 3 نفر به هر استان خواهد رسید.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب