اولین نمونه دستگاه هولوگرام در اندازه واقعی رونمایی شد

شرکت کینومو اولین نمونه از دستگاه هولوگرام قادر به نمایش تصاویر سه‌بعدی در اندازه طبیعی را در نمایشگاه تکنولوژی‌های الکترونیک لاس وگاس معرفی کرد.

اولین نمونه دستگاه هولوگرام در اندازه واقعی رونمایی شد

به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه خراسان، نسل جدید هولوگرام‌های اندازه طبیعی با فناوری ترکیب تراشه‌های پرسرعت، آهن‌ربا و لامپ‌های ال‌ای‌دی و به منظور تبلیغات در فضای باز طراحی و تولید شده‌اند.

شرکت کینومو قابلیت‌های دستگاه هولوگرام جدید را در غرفه فناوری نمایشگاه لاس‌ وگاس با به تصویر کشیدن بازیگران معروف به نمایش گذاشت.

شرکت سازنده در مورد عملکرد سیستم هولوگرام جدید عنوان کرد: در این دستگاه از تیغه‌های قابل چرخش با چندین لامپ ال‌ای‌دی برای ساخت تصاویر هولوگرام در هوا استفاده شده است.

این دستگاه با فعالیت میکروپردازشگرها و حسگرهای تعبیه شده در آن، زاویه تابش و سرعت هر مجموعه از لامپ‌های ال‌ای‌دی را کنترل می‌کند که در نهایت تصویر نهایی به شکل کاملا زنده و پویا به نمایش گذاشته می‌شود.

شرکت سازنده مدعی شد که برای ساخت دستگاه هولوگرام جدید حدود 18 ماه زمان صرف شده و اکنون از آن برای نمایش تبلیغات شرکت‌های بزرگی مثل سامسونگ، اینتل و ... استفاده شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب