بومی‌سازی فرهنگی هنری 300 اردوی دانش‌آموزی در سطح کشور

مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری 300 اردوی دانش آموزی در سطح اردوگاه‌های کشور خبر داد.

بومی‌سازی فرهنگی هنری 300 اردوی دانش‌آموزی در سطح کشور

مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری 300 اردوی دانش آموزی در سطح اردوگاه های کشور خبر داد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش مهدی علی اکبرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، با بیان این که از جمله برنامه‌های ما برگزاری اردوهای دانش‌آموزی در سطح 300 اردوگاه کشور است، گفت: در این مکان‌ها مربیان به تربیت و ارتقای فرهنگ اجتماعی دانش‌آموزان می‌پردازند به‌طوری که فعالیت اردوگاه‌ها به سمت قابل قبول و ارزشمند و مطابق انتظار خانواده‌ها سوق پیدا کند.

علی اکبرزاده افزود: دوره‌های کارآموزی، به‌روز رسانی اطلاعات فرهنگی و هنری مربیان و برگزاری برنامه‌های مختلف و مناسبتی ملی مذهبی نیز جزو دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دانش‌آموزان است.

وی ابراز داشت: در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری سعی داریم آن را متناسب با فرهنگ و نیاز استان‌ها و مناطق مختلف، بومی‌سازی کنیم.

مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد: پرسش مهر شانزدهم با مضمون اینکه در شرایط کنونی جمع بندی توافق هسته ای و روزهایی که به لغو تحریم نزدیک می شویم، موضوع پساتحریم چه نتایجی برای کشور دارد؟ خواهد بود.

وی اضافه کرد: کنگره ملی پرسش مهر اواخر فروردین و یا اوایل اردیبهشت سال آینده با حضور برگزیدگان دانش آموزی انجام می شود.

منبع :

مهلا کاشانی