کنکور 98

دو هزار و 700 جلد کتاب به مدارس عشایری اهدا شد

به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ مطالعه در بین جامعه دانش آموزی عشایری تعداد 2700 جلد کتاب به مدارس عشایری آموزش و پرورش استان کرمانشاه اهدا شد.

دو هزار و 700 جلد کتاب به مدارس عشایری اهدا شد

معاون آموزش ابتدایی استان کرمانشاه گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ مطالعه در بین جامعه دانش آموزی عشایری تعداد 2700 جلد کتاب به مدارس عشایری آموزش و پرورش استان کرمانشاه اهدا شد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش پانا، شهناز قره تپه گفت: با تلاش های معاونت آموزش ابتدایی و تعامل ارزنده با ادارات کل ارشاد اسلامی، ناشران و افراد خیراستان، تعداد 2700 جلد کتاب با عناوین مختلف و با ارزش ریالی 120 میلیون ریال، به مدارس عشایری آموزش و پرورش مناطق تابعه استان اهدا شد. 

قره تپه در خصوص اهمیت کتاب خوانی افزود: باید به گونه ای مدیریت شود که یکایک آحاد جامعه با کتاب مأنوس شده و در جهت ترویج فرهنگ مطالعه گام بردارند.

وی با تاکید بر اینکه کار کتابداری مقطعی نیست بلکه کاری است مستمر و دائمی، بیان داشت: بحث مطالعه هیچ‌گاه زمان خاصی به خود اختصاص نمی‌دهد بلکه در هر شرایطی کتاب، نیاز یک نیازمند حتی در بستر بیماری را برطرف و کمک می‌کند تا فکرش پرورش پیدا کند.

منبع :

مهلا کاشانی