راه‌اندازی دانشگاه آزاد واحد سلیمانیه عراق

مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد از راه اندازی شعبه این دانشگاه در سلیمانیه عراق خبر داد و گفت: درحال مذاکره با مسئولان آموزش عالی کشور عراق برای راه اندازی شعبه دانشگاه در این کشور هستیم.

راه‌اندازی دانشگاه آزاد واحد سلیمانیه عراق

مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد از راه اندازی شعبه این دانشگاه در سلیمانیه عراق خبر داد و گفت: درحال مذاکره با مسئولان آموزش عالی کشور عراق برای راه اندازی شعبه دانشگاه در این کشور هستیم.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش حسین ابراهیمی مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: موضوع راه‌اندازی شعب جدید بین‌المللی این دانشگاه در حال بررسی است و امیداریم که بتوانیم در کشورهای اسلامی این شعب را راه‌اندازی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون با حضور در شهر سلیمانیه عراق در حال مذاکره با دانشگاه‌های سلیمانه و اربیل این کشور هستیم تا علاوه بر ایجاد بستر انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بتوانیم وضعیت آموزش عالی این کشور را برای راه‌اندازی شعب بین‌الملل ارزیابی کنیم.

راه اندازی دفاتر علمی دانشگاه آزاد در دیگر کشورها

ابراهیمی از راه‌اندازی دفاتر بین‌المللی علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: از برنامه‌های اصلی این دانشگاه راه‌اندازی این دفاتر در کشورهای اروپایی است.

وی تاکید کرد: موضوع راه‌اندازی دفاتر علمی در دیگر کشورها توسط شورای راهبردی این دانشگاه به تصویب رسیده و به زودی اجرایی خواهد شد.

مدیرکل امور بین‌الملل دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: این دفاتر با هدف برگزاری دوره‌های مشترک، راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان بین‌المللی، توسعه زبان و ادبیات فارسی و توسعه تاریخ تمدن ایرانی – اسلامی راه‌اندازی خواهند شد.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
پیوستگی از حساب دیفرانسیل و انتگرال
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : حمید علیزاده